• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
  Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  Country Manager Poland,
  Grafton Recruitment • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl,
  Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa TaktycznegoDSC_0483

Dzień Otwarty 2016

Zapraszamy na dzień otwarty dla kandydatów na studia MBA

Sobota, 14 maja 2016, Budynek Główny UEP, sala 418 – zaczynamy o godz 10:00

Read more ›

Clipboard01(7)

Rusza rekrutacja Edycji XXII Programu

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Osoby zainteresowane podjęciem studiów w nowej edycji Programu do składania aplikacji.

Read more ›

Wykład otwarty 21.11.2015

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład otwarty organizowany przez Program MBA Poznań-Atlanta we współpracy z SKN Biznesu Międzynarodowego Synergy Group pt. “Women on the board“, który poprowadzi prof. Gary Evans.

Sobota, 21.11.2015, godz. 16:30, sala 418A.

mba-logo

Jubileusz 20-lecia Programu MBA Poznań-Atlanta

Październik 2015 roku to szczególny moment dla Programu MBA Poznań-Atlanta. Mija właśnie 20 lat nieprzerwanego funkcjonowania Programu. Jubileusz 20-lecia to okazja do świętowania, ale także do podsumowań i snucia planów na przyszłość.

Read more ›

DSC_005

Absolutorium i Inauguracja – 20-lecie Programu MBA Poznań – Atlanta

Serdecznie zapraszamy na uroczystość Inauguracji XXI edycji Programu MBA Poznań-Atlanta i Absolutorium XIX edycji Programu, która odbędzie się w dniu 17 października 2015 roku o godzinie 17.00 w Sali 111 w Budynku Głównym UEP.

Read more ›

Current Events

Accreditation:

Accreditation:

In cooperation with:

In cooperation with:

Like Us On Facebook