• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
  Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  Country Manager Poland,
  Grafton Recruitment • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl,
  Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego4N5A7491

MBA Open Day

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego przedstawimy ofertę programów MBA realizowanych na UEP: MBA Poznań-Atlanta, Executive MBA i MBA w języku polskim.

Termin: 30 maja 2017 r.
Miejsce: sala 2.1, budynek CEUE, ul. Towarowa 55
Czytaj więcej ›

Nowy-1

Wykład i spotkanie z firmą Amazon

6 maja (sobota), godz. 16.30 w sali 0.4 w budynku CEUE (ul. Towarowa 55, nowy budynek UEP) odbędzie się spotkanie dla Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta, podczas którego menedżerowie firmy Amazon opowiedzą o firmie, kulturze organizacyjnej, strategii biznesowej i innych ciekawych zagadnieniach związanych z rozwojem firmy od start-upu po globalną korporację.

Czytaj więcej ›

????????????????????????????????????

Program MBA Poznań-Atlanta w gronie najlepszych programów MBA w Polsce

Program executive MBA Poznań-Atlanta znalazł się w pierwszej dziesiątce Rankingu MBA Perspektywy 2016. MBA Poznań-Atlanta zajął wysokie VII miejsce i został sklasyfikowany jako pierwszy program MBA spoza Warszawy, tracąc do miejsc 5 i 6 odpowiednio 0,4 i 0,8 punktu na 100 możliwych.
Czytaj więcej ›

galeria_5_20130103082142

Spotkanie Świąteczne Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta

Stowarzyszenie Absolwentów MBA Poznań-Atlanta wraz z Programem serdecznie zaprasza wszystkich Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta

Czytaj więcej ›

smba_logo_square

MBA Day 2016 – Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta (19 listopada)

Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na otwartą i bezpłatną sesję prelekcyjno-warsztatową, organizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która ma za zadanie przybliżyć uczestnikom praktyczną wiedzę o różnych aspektach prowadzenia firmy.

Czytaj więcej ›

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku