• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
  Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  Country Manager Poland,
  Grafton Recruitment • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl,
  Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego????????????????????????????????????

Program MBA Poznań-Atlanta w gronie najlepszych programów MBA w Polsce

Program executive MBA Poznań-Atlanta znalazł się w pierwszej dziesiątce Rankingu MBA Perspektywy 2016. MBA Poznań-Atlanta zajął wysokie VII miejsce i został sklasyfikowany jako pierwszy program MBA spoza Warszawy, tracąc do miejsc 5 i 6 odpowiednio 0,4 i 0,8 punktu na 100 możliwych.
Czytaj więcej ›

galeria_5_20130103082142

Spotkanie Świąteczne Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta

Stowarzyszenie Absolwentów MBA Poznań-Atlanta wraz z Programem serdecznie zaprasza wszystkich Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta

Czytaj więcej ›

smba_logo_square

MBA Day 2016 – Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta (19 listopada)

Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na otwartą i bezpłatną sesję prelekcyjno-warsztatową, organizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która ma za zadanie przybliżyć uczestnikom praktyczną wiedzę o różnych aspektach prowadzenia firmy.

Czytaj więcej ›

4s

Absolutorium Studentów XX edycji Programu MBA Poznań-Atlanta

15 października odbyła się uroczystość Inauguracji XXII edycji Programu MBA Poznań-Atlanta połączona z Absolutorium XX edycji Programu MBA Poznań-Atlanta.  Czytaj więcej ›

cropped-copy-mba-logo.png

Hacking Leadership

Warsztaty Stowarzyszenia MBA Poznań-Atlanta Czytaj więcej ›

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku