Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
    Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

Country Manager Poland,
    Grafton Recruitment

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl,
    Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego

Hacking Leadership

Warsztaty Stowarzyszenia MBA Poznań-Atlanta

W dniu 14 maja 2016 roku Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta zorganizowało sesję szkoleniową dla międzynarodowej grupy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Hacking Leadership”.

Sesję prowadzili Marzena Pelczar oraz Leszek Tasiemski.