Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

CEE Regional Manager
    CPL Jobs

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl.
    Pierwszy pilot F16 w Polsce

• Program MBA Poznań-Atlanta był znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o praktyczne aspekty zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi w organizacjach. Kontakt z praktykami, zarówno wśród wykładowców jak i studentów, był nieocenioną szansą na poznanie innych rozwiązań biznesowych w wielu branżach. Kwalifikacje uzyskane w czasie studiów dają mi silne wsparcie w zarządzaniu zespołami na nowym stanowisku

Jacek Obstalecki,
    ADM International Sarl
    Rolle, Szwajcaria

MBA Day 2016 – Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta (19 listopada)

Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na otwartą i bezpłatną sesję prelekcyjno-warsztatową, organizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która ma za zadanie przybliżyć uczestnikom praktyczną wiedzę o różnych aspektach prowadzenia firmy.

Prelegentami będą absolwenci Programu MBA Poznań-Atlanta oraz gość specjalny, Prof. Tadeusz Kowalski. Zapraszamy 19 listopada 2016, godziny 11:00 – 16:30, sala 4.1 CEUE, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ulica Towarowa 55 (nowy gmach).

Agenda wydarzenia:

• 11:00-11:10 Powitanie i wstęp
  • 11:10-11:45 Keynote speech: Makroekonomiczne wyzwania i mikroekonomiczne konsekwencje post-truth politics, prof. Tadeusz Kowalski
  • 11:45-12:15 Business Model Canvas – kreowanie, kształtowanie i komunikowanie modeli biznesowych, Adam Kądziela
  • 12:30-13:00 Projekty w zmiennym środowisku, Anna Kujawa
  • 13:00-13:30 Sukcesja w firmach rodzinnych, Marcin Małkowski
  • 13:30-14:00 Lean Startup, Radosław Przychoda
  • 14:15-14:45 Uważne przywództwo, Marzena i Leszek Tasiemscy
  • 14:45-15:45 Outsourcing – szansą na sukces w biznesie, Agnieszka Pawłowska i Arkadiusz Rączka
  • 15:45-16:00 Podsumowanie i zakończenie

Bezpłatna rejestracja i dodatkowe informacje o wydarzeniu: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/836

smba_logo_square