• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  CEE Regional Manager
  CPL Jobs • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl.
  Pierwszy pilot F16 w Polsce • Program MBA Poznań-Atlanta był znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o praktyczne aspekty zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi w organizacjach. Kontakt z praktykami, zarówno wśród wykładowców jak i studentów, był nieocenioną szansą na poznanie innych rozwiązań biznesowych w wielu branżach. Kwalifikacje uzyskane w czasie studiów dają mi silne wsparcie w zarządzaniu zespołami na nowym stanowisku

  Jacek Obstalecki,
  ADM International Sarl
  Rolle, Szwajcaria • Studia MBA to miejsce gdzie moje wcześniejsze doświadczenia i wiedza poukładały się w jedną całość. Ugruntowałam wiedzę i zdobyłam warsztat na poziomie międzynarodowym. Wiedza i kompetencje, poczucie własnej wartości oraz stworzona sieć kontaktów poznanych kolegów i koleżanek do dzisiaj świetnie sprawdza się w życiu prywatnym i zawodowym.

  Emilia Maćkiewicz.
  Product Engineer, Upholstery Frame Category
  resposible for all NEWS of Upholstary products for IKEA of SWEDEN • Wybierając program MBA Poznań-Atlanta uzyskałem wyjątkową możliwość uzupełnienia i rozwinięcia swoich kompetencji, poszerzenia horyzontów i konfrontacji własnych doświadczeń biznesowych. Były tym, czego potrzebowałem do bardziej efektywnego i świadomego zarządzania własnym przedsiębiorstwem i lepszego rozumienia procesów zachodzących w gospodarce światowej. Wszystko to realizowane było w całkowicie niepowtarzalnej atmosferze w otoczeniu nowo poznanych przyjaciół i najlepszych wykładowców.

  Paweł Czajka.
  Menadżer i przedsiębiorca
  Investor sp z o.o. Pollin sp. z o.o. Multiroofing PolskaMBA Day 2016 – Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta (19 listopada)

Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na otwartą i bezpłatną sesję prelekcyjno-warsztatową, organizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która ma za zadanie przybliżyć uczestnikom praktyczną wiedzę o różnych aspektach prowadzenia firmy.

Prelegentami będą absolwenci Programu MBA Poznań-Atlanta oraz gość specjalny, Prof. Tadeusz Kowalski. Zapraszamy 19 listopada 2016, godziny 11:00 – 16:30, sala 4.1 CEUE, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ulica Towarowa 55 (nowy gmach).

Agenda wydarzenia:

 • 11:00-11:10 Powitanie i wstęp
 • 11:10-11:45 Keynote speech: Makroekonomiczne wyzwania i mikroekonomiczne konsekwencje post-truth politics, prof. Tadeusz Kowalski
 • 11:45-12:15 Business Model Canvas – kreowanie, kształtowanie i komunikowanie modeli biznesowych, Adam Kądziela
 • 12:30-13:00 Projekty w zmiennym środowisku, Anna Kujawa
 • 13:00-13:30 Sukcesja w firmach rodzinnych, Marcin Małkowski
 • 13:30-14:00 Lean Startup, Radosław Przychoda
 • 14:15-14:45 Uważne przywództwo, Marzena i Leszek Tasiemscy
 • 14:45-15:45 Outsourcing – szansą na sukces w biznesie, Agnieszka Pawłowska i Arkadiusz Rączka
 • 15:45-16:00 Podsumowanie i zakończenie

Bezpłatna rejestracja i dodatkowe informacje o wydarzeniu: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/836

smba_logo_square

Napisano w Bez kategorii

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku