Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
    Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

Country Manager Poland,
    Grafton Recruitment

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl,
    Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego

Program MBA Poznań-Atlanta w gronie najlepszych programów MBA w Polsce

Program executive MBA Poznań-Atlanta znalazł się w pierwszej dziesiątce Rankingu MBA Perspektywy 2016. MBA Poznań-Atlanta zajął wysokie VII miejsce i został sklasyfikowany jako pierwszy program MBA spoza Warszawy, tracąc do miejsc 5 i 6 odpowiednio 0,4 i 0,8 punktu na 100 możliwych.

Ranking MBA Perspektywy 2016 powstał w oparciu o siedem grup kryteriów. Uwzględniono w nim preferencje pracodawców, opinie absolwentów, informacje o studentach (w tym udział osób na stanowiskach kierowniczych) i kadrze, merytoryczne cechy programu, wsparcie procesu kształcenia oraz rangę i prestiż programu. Absolwentów zapytano m.in. jak oceniają ukończone studia oraz jak ich ukończenie wpłynęło na karierę. Badanie przeprowadziła Fundacja Edukacyjna Perspektywy na grupie kilkuset absolwentów. W rankingu uwzględniono również preferencje pracodawców wskazane w badaniu na reprezentatywnej próbie 450 przedsiębiorstw. Wywiady realizowano z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie i rekrutację pracowników wyższego szczebla w firmach z kapitałem zagranicznym o zasięgu ogólnokrajowym, europejskim oraz światowym, zatrudniających powyżej 100 pracowników.