Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
    Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

Country Manager Poland,
    Grafton Recruitment

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl,
    Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego

Wykład i spotkanie z firmą Amazon

6 maja (sobota), godz. 16.30 w sali 0.4 w budynku CEUE (ul. Towarowa 55, nowy budynek UEP) odbędzie się spotkanie dla Absolwentów i Studentów Programu MBA Poznań-Atlanta, podczas którego menedżerowie firmy Amazon opowiedzą o firmie, kulturze organizacyjnej, strategii biznesowej i innych ciekawych zagadnieniach związanych z rozwojem firmy od start-upu po globalną korporację.

Spotkanie będzie również okazją do szczegółowego zapoznania się z Pathways Program będącym szybką ścieżką kariery menedżerskiej dla doświadczonych menedżerów.

Nowy-1