Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

CEE Regional Manager
    CPL Jobs

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl.
    Pierwszy pilot F16 w Polsce

• Program MBA Poznań-Atlanta był znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o praktyczne aspekty zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi w organizacjach. Kontakt z praktykami, zarówno wśród wykładowców jak i studentów, był nieocenioną szansą na poznanie innych rozwiązań biznesowych w wielu branżach. Kwalifikacje uzyskane w czasie studiów dają mi silne wsparcie w zarządzaniu zespołami na nowym stanowisku

Jacek Obstalecki,
    ADM International Sarl
    Rolle, Szwajcaria

MBA Open Day

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego przedstawimy ofertę programów MBA realizowanych na UEP: MBA Poznań-Atlanta, Executive MBA i MBA w języku polskim.

Termin: 30 maja 2017 r.
Miejsce: sala 2.1, budynek CEUE, ul. Towarowa 55

Program spotkania:

• 17:00 – Otwarcie
    dr Jacek Jastrzębski, Dyrektor Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP,
  • 17:05 – Warsztaty pt. „Pułapki w podejmowaniu decyzji menedżerskich”
    dr Marek Zieliński, wykładowca programów MBA prowadzonych na UEP
  • 18:00 – Najważniejsze informacje o programach MBA prowadzonych na UE
    dr Anna Matysek-Jędrych, Dyrektor Programu MBA Poznań-Atlanta
    dr Michał Staszków, Dyrektor Programu Executive MBA oraz Programu MBA.
PREZENTACJA Z OKAZJI MBA OPEN DAY: Prezentacja MBA Poznań-Atlanta