• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  CEE Regional Manager
  CPL Jobs • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl.
  Pierwszy pilot F16 w PolsceMBA Open Day

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego przedstawimy ofertę programów MBA realizowanych na UEP: MBA Poznań-Atlanta, Executive MBA i MBA w języku polskim.

Termin: 30 maja 2017 r.
Miejsce: sala 2.1, budynek CEUE, ul. Towarowa 55

Program spotkania:

 • 17:00 – Otwarcie
  dr Jacek Jastrzębski, Dyrektor Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP,
 • 17:05 – Warsztaty pt. „Pułapki w podejmowaniu decyzji menedżerskich”
  dr Marek Zieliński, wykładowca programów MBA prowadzonych na UEP
 • 18:00 – Najważniejsze informacje o programach MBA prowadzonych na UE
  dr Anna Matysek-Jędrych, Dyrektor Programu MBA Poznań-Atlanta
  dr Michał Staszków, Dyrektor Programu Executive MBA oraz Programu MBA.
PREZENTACJA Z OKAZJI MBA OPEN DAY: Prezentacja MBA Poznań-Atlanta
Napisano w Bez kategorii

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku