• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
  Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  Country Manager Poland,
  Grafton Recruitment • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl,
  Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa TaktycznegoMBA Open Day

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego przedstawimy ofertę programów MBA realizowanych na UEP: MBA Poznań-Atlanta, Executive MBA i MBA w języku polskim.

Termin: 30 maja 2017 r.
Miejsce: sala 2.1, budynek CEUE, ul. Towarowa 55

Program spotkania:

 • 17:00 – Otwarcie
  dr Jacek Jastrzębski, Dyrektor Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP,
 • 17:05 – Warsztaty pt. „Pułapki w podejmowaniu decyzji menedżerskich”
  dr Marek Zieliński, wykładowca programów MBA prowadzonych na UEP
 • 18:00 – Najważniejsze informacje o programach MBA prowadzonych na UE
  dr Anna Matysek-Jędrych, Dyrektor Programu MBA Poznań-Atlanta
  dr Michał Staszków, Dyrektor Programu Executive MBA oraz Programu MBA.
ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE JUŻ DZISIAJ: ZAPISY
Napisano w Bez kategorii

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku