Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

CEE Regional Manager
    CPL Jobs

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl.
    Pierwszy pilot F16 w Polsce

• Program MBA Poznań-Atlanta był znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o praktyczne aspekty zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi w organizacjach. Kontakt z praktykami, zarówno wśród wykładowców jak i studentów, był nieocenioną szansą na poznanie innych rozwiązań biznesowych w wielu branżach. Kwalifikacje uzyskane w czasie studiów dają mi silne wsparcie w zarządzaniu zespołami na nowym stanowisku

Jacek Obstalecki,
    ADM International Sarl
    Rolle, Szwajcaria

• Studia MBA to miejsce gdzie moje wcześniejsze doświadczenia i wiedza poukładały się w jedną całość. Ugruntowałam wiedzę i zdobyłam warsztat na poziomie międzynarodowym. Wiedza i kompetencje, poczucie własnej wartości oraz stworzona sieć kontaktów poznanych kolegów i koleżanek do dzisiaj świetnie sprawdza się w życiu prywatnym i zawodowym.

Emilia Maćkiewicz.
    Product Engineer, Upholstery Frame Category
    resposible for all NEWS of Upholstary products for IKEA of SWEDEN

• Wybierając program MBA Poznań-Atlanta uzyskałem wyjątkową możliwość uzupełnienia i rozwinięcia swoich kompetencji, poszerzenia horyzontów i konfrontacji własnych doświadczeń biznesowych. Były tym, czego potrzebowałem do bardziej efektywnego i świadomego zarządzania własnym przedsiębiorstwem i lepszego rozumienia procesów zachodzących w gospodarce światowej. Wszystko to realizowane było w całkowicie niepowtarzalnej atmosferze w otoczeniu nowo poznanych przyjaciół i najlepszych wykładowców.

Paweł Czajka.
    Menadżer i przedsiębiorca
    Investor sp z o.o. Pollin sp. z o.o. Multiroofing Polska

MBA Open Day

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego przedstawimy ofertę programów MBA realizowanych na UEP: MBA Poznań-Atlanta, Executive MBA i MBA w języku polskim.

Termin: 30 maja 2017 r.
Miejsce: sala 2.1, budynek CEUE, ul. Towarowa 55

Program spotkania:

• 17:00 – Otwarcie
    dr Jacek Jastrzębski, Dyrektor Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP,
  • 17:05 – Warsztaty pt. „Pułapki w podejmowaniu decyzji menedżerskich”
    dr Marek Zieliński, wykładowca programów MBA prowadzonych na UEP
  • 18:00 – Najważniejsze informacje o programach MBA prowadzonych na UE
    dr Anna Matysek-Jędrych, Dyrektor Programu MBA Poznań-Atlanta
    dr Michał Staszków, Dyrektor Programu Executive MBA oraz Programu MBA.
PREZENTACJA Z OKAZJI MBA OPEN DAY: Prezentacja MBA Poznań-Atlanta