Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

CEE Regional Manager
    CPL Jobs

• Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

Pułkownik Pilot dypl.
    Pierwszy pilot F16 w Polsce

• Program MBA Poznań-Atlanta był znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy o praktyczne aspekty zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi w organizacjach. Kontakt z praktykami, zarówno wśród wykładowców jak i studentów, był nieocenioną szansą na poznanie innych rozwiązań biznesowych w wielu branżach. Kwalifikacje uzyskane w czasie studiów dają mi silne wsparcie w zarządzaniu zespołami na nowym stanowisku

Jacek Obstalecki,
    ADM International Sarl
    Rolle, Szwajcaria

HAPPY BIRTHDAY to Prof. John Hogan

Happy birthday to Prof. John Hogan, the initiator, mentor and great friend of the Poznan-Atlanta MBA Program!

thumbnail_MBA Mierzecin 2008 001thumbnail_MBA Mierzecin 2008 107