• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance Manager Swedwood Poland Sp. z o.o.
  Oddział Fabryki WEST IKEA Industry

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  Country Manager Poland,
  Grafton Recruitment • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejetności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl,
  Zastępca Dowódcy Z. Skrzydła Lotnictwa TaktycznegoKontakt

Godziny otwarcia biura (pokój 404A, IV piętro, Gmach Główny UEP)

PONIEDZIAŁEK biuro nieczynne
WTOREK 8.00-11.00
ŚRODA 8.00-11.00
CZWARTEK 8.00-11.00
PIĄTEK 8.00-11.00
SOBOTA 8.30-13.00 (w weekendy zjazdowe)
NIEDZIELA 8.30-13.00 (w weekendy zjazdowe)

 

Kierownik ProgramuUE.Poznan

dr Anna Matysek-Jędrych
mba@ue.poznan.pl
tel. +48 61 854 38 68
fax +48 61 856 94 15


Biuro MBA

mgr Małgorzata Makuch
mbaatlanta@ue.poznan.pl
tel. +48 61 854 38 68
fax +48 61 856 94 15

 

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Formularz kontktowy


Mapa dojazdu

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku