• Program MBA Poznań-Atlanta stworzył niezwykłą platformę dla zderzenia ze sobą praktycznej wiedzy wykładowców i multidyscyplinarnego doświadczenia zawodowego studentów z moimi oczekiwaniami, dotyczącymi rozwoju własnych umiejętności. Trójstronna weryfikacja posiadanych zdolności, uzupełniona o wymianę doświadczeń oraz nabycie nowych narzędzi managerskich, obecnie umożliwia mojej osobie, odpowiedzialne i świadome kierowanie dalszego życia zawodowego zgodnie z sentencją ‘let talent find its place’.

  Robert Gdula
  Finance & Administration Manager at IKEA INDUSTRY Poland

 • Program MBA Poznań-Atlanta był kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Pozwolił mi na rozwijanie wiedzy oraz narzędzi zawodowych i istotnie podniósł moją świadomość biznesu. To doświadczenie, które w znaczącym stopniu pomogło mi przejąć moje aktualne obowiązki.

  Aleksandra Iwicka
  CEE Regional Manager
  CPL Jobs • Kompetencje pozyskane i rozwinięte podczas studiów w Programie MBA Poznań-Atlanta dają mi poczucie dobrego przygotowania do zwiększania zaangażowania w proces tworzenia i egzekucji strategii przedsiębiorstwa oraz budowy i rozwoju zespołów wspierających codzienne zarządzanie całą organizacją.

  Piotr Pawlak,
  Członek Zarządu
  Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline • Studia w Programie MBA Poznań-Atlanta poszerzył moją wiedzę tak potrzebną w procesie wdrażania corporate governance w Polskich Siłach Powietrznych, otworzyły dla mnie nowe horyzonty, rozwinęły umiejętności zarządzania organizacjami o innym niż tylko biznesowym charakterze. Studia te wpłynęły na moją własną samoocenę w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w dużych organizacjach, w których miałem mozliwość być głównodowodzącym.

  Rościsław Stepaniuk,
  Pułkownik Pilot dypl.
  Pierwszy pilot F16 w PolsceRada Programowa

Barbara Jankowska

dr hab. Barbara Jankowska, prof. nadzw. UEP

Przewodnicząca Rady Programowej MBA Poznań-Atlanta

Członkowie Rady – nauczyciele akademiccy

prof. dr hab. Bogusław Mróz, prof. zw UAM

Deborah Butler Ph.D., Georgia State University

dr hab. Dorota Appenzeller, prof. nadzw. UEP

Tadeusz Kowalski

prof. dr hab. Tadeusz Kowalski, prof. zw. UEP

Członkowie Rady – praktycy biznesu

Piotr Pawlak

Piotr Pawlak

Członek Zarządu, Dyrektor finansowy GlaxoSmithKline

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leszek Jarosz

President, Sales Company US and Canada, DeLaval Inc.

1128026

Leszek Tasiemski
F-Secure, CEO

Akredytacja:

Akredytacja:

We współpracy z:

We współpracy z:

Polub nas na facebooku